ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan

Kadınların hemen hemen hepsi sağlıklı ve güzel görünmekte olan şirinevler escort el tırnaklarına sahip olmayı istemektedir. Özellikle iş yaşantısı içerisinde bulunan kadınlar, güven duyarak uzatabilecekleri, düzgün yapıya sahip el tırnaklarını arzu ederler. Tırnak bakımı çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilen bir iş olmadığı gibi zahmetli bir iştir. Buradaki tırnak bakımı konusunda en iyi yerleri değerlendirecek olursak, tabi ki kuaförler ve el bakımı yapan güzellik salonlarıdır. İş hayatından kendisine pek zaman ayıramayan kadınlar için evlerinde kolay şekilde yapılabilecek el tırnak bakımını sizler için araştırdık.

El Bakımı İçin Evde Yapılacaklar

El bakımında her zaman doğal yolun tercih edilmesi, en mantıklı seçenek olacaktır. Buradaki en basit işlem limon suyu ile elimizi yıkamak olacaktır. Limon suyu ellere yumuşaklık vererek, oluşan lekelere karşı da oldukça etkilidir. Ellerde beyazlaşma ve canlılığı kazandırmak için tuz ve su karşımını ellerimize uygulayabiliriz. Ayrıca bu uygulama eller için bir peeling yöntemidir. Evimizde elimizin temas edeceği sıcak su ve deterjanlara karşı mutlaka eldiven kullanılması gerekir. Elimizi sı şekilde yıkayarak, mikroplardan arındırmalıyız. Ellerinizde kuruluk var ise, tabi ki nemlendirme seçimi yapılacaktır. Burada ellerimizin üzerinde nemlendirici hazır kremler kullanılabilir. Diğer yandan evde hazırlanabilecek tarifler ile de bu sorun ortadan kaldırılabilir. Bu saydıklarımız dikkate alındığı sürece, sizlerde bakımlı ve sağlıklı ellere kavuşmuş olursunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website