ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan ilan

Her canlı dünyaya geldiği ilk andan itibaren şirinevler escort bilmiş olduğu tek gerçek ölümdür. Bundan dolayı da hayatındaki mücadelelerini gerçekleştirirken hayatta kalmayı da göz ardı etmez. Her canlı doğası gereği yaşamda kalmayı ister ve çalışmalarını bu yönde gerçekleştirir.

Yaşam içerisinde isteği duyulan cinsellik ise bir dürtüdür. Genel olarak ele alındığında canlıların neslini devam ettirmek adına kullandığı bir ilişkidir. Bundan dolayı da canlılar üremek ve zevk duymasından ötürü cinsel ilişkiye girme ihtiyacı duyar.  Her insanın kendisine has cinsel arzuları vardır. Kişi ergenlik dönemine girdiği andan itibaren cinsel yönde hormonları gelişir. Böylelikle kendince arzuları da beraberinde gelişmektedir. Kişi evlilik çağına geldiğinde ise apayrı bir cinsel isteklerin içerisinde olur. Bu arzularını kendi partneriyle gerçekleştirmek için de girişimlerde bulunur. Ancak karşısında yeterli isteği olmayan bir kadın partner ile karşılaşması durumunda erkek seksten soğur. Penisinin kalkmama durumlarına kadar gidebilmektedir. Kadınlardaki cinsel isteğin hangi anlarda olduğuna bakacak olursak da, bu kadından kadına değişmektedir.

Erkek ile kadın aynı ölçüde cinsel istekleri vardır. Ancak toplumsal bakımdan kadınlar erkeklere göre daha baskın şekilde yetiştirilmesinden ötürü, bazı isteklerini törpülemek zorunda kalır. Bundan dolayı da bu isteklerini içerisinde bastırır ve bir daha göstermemek üzere yok etmeye çalışır. Erkekler kadınlara nazaran rahat oldukları için cinsel isteklerini dile getirmekten çekinmezler. Daha sık duydukları cinsel isteklerini de kadınlardan yerine getirmesi istenir.

Kadınlar psikolojik bakımdan rahat olduğu sürece, erkeklerin dürtüsü ile cinsel istek duymaya başlar. Yani sizlerin bir hamlesi olmadan direkt şekilde istekli şekilde sizden taleplerde bulunması normal şartlarda mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website